Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chci přestat
Autor Zpráva
Terezka Offline
Diskutující
**

Připojen(a): August 16
Příspěvek: #1
Chci přestat
Ahojky Terezko,rada bych přestala,ale nejak se nedokazi rozhoupat. rada bych na vas seminar,ale casove mi to nevychazi,je to dost z ruky. Vyzkoušela jsem snad uz vsechno a ohlasy na seminar se mi libi :-). je moznost nejake jine alternativy,že bych kurz podstoupila(zaplatila bych) treba takto na vašich strankach ? Nebo nejake rady a pomoc v nejhorsich chvilkach. predem dekuji za odpoved :-)
5. 03. 2018 20:12
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Tereza Vandrovcová Offline
Administrator

Připojen(a): May 12
Příspěvek: #2
RE: Chci přestat
Ahoj Terezko, omlouvám se za pozdní odpověď. V minulosti se mi už podařilo pár lidem pomoci i na dálku (s tím, že mi někteří z nich zaplatili dodatečně), ale určitě bych si netroufla chtít peníze předem vzhledem k tomu, že je to o dost komplikovanější. Nicméně ne nemožné Smile Můžu se podělit o základní rady, rozebrat psychickou závislost a dát tipy pro odvykací období atd a uvidíme.

Jako první krok navrhuji,abys tu sepsala všechna pozitiva kouření cigaret - co všechno ti kouření cigaret dává, co ti přináší, jaké problémy ti řeší atd. Zkus se zamyslet nad celým svým dnem a na všechny situace, v kterých kouříš a přemýšlej proč. Neboj se psát i věci, které třeba zní na první pohled hloupě, protože i zdánlivě hloupé důvody nás mohou u cigaret zbytečně držet a má cenu si rozebrat úplně všechno.

Pak můžeme pokročit dále.

Předem se omlouvám, že možná nebudu reagovat moc rychle kvůli mé momentální zaneprázdněnosti. Ale určitě se k tomu dostanu.
14. 03. 2018 16:10
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Terezka Offline
Diskutující
**

Příspěvek: #3
Hezky vecer preji a moc dekuji za odpoved :-). Pozitiva kouřeni....už ani nevim,co mi koureni prinasi...vim ze nic,ale kourim stale. zacnu rano doma k ranni kave to dam tri,ty mi chutnaji a pak uz kourim jednu od druhe,ze se mi neco v praci povede,kdyz se mi neco nepovede kourim taky,když mam stres,kdyz mi to v praci neutika tak taky kourim,kdyz prijdu domu a dam si sklenicku vina,tak si k ni taky zapalim,kdyz me ma dcerka rozcili atd. takže krom tech prvnich tri cigaret,ktere si opravdu vychutnam a te vecerni k vine mi nechutna zadna. za den se dostanu tak na 25 o vikendu i vic :-(. Nedavno jsem rekla,ze do svych kulatych narozenim prestanu a cim se to blizi,tim vic mi to nejde,ted o vikendu jsem si lepila naplasti a prez den ok,ale rano krize že jsem se uz v noci tesila na rano jak si zapalim :-(. Budu moc rada,když ziskam nejaky jiny pohled na mou zavislost,verim ze mi to pomuze a predem moc dekuji za odpoved :-)
19. 03. 2018 20:32
Terezka Offline
Diskutující
**

Příspěvek: #4
Ahoj Terezko a vsichni ostatni. Tak jsem tipla pred chvilkou posledni a pevne verim,ze to ta posledni bude. Cely den si to tu procitam a myslim,ze uz jsem pevne rozhodnuta. Tesim se az pride parazit a ja s nim budu mluvit.
25. 03. 2018 16:40
Administrator

Příspěvek: #5
Ahoj Terezko, moc se omlouvám, že jsem ještě nezareagovala, ale jsem teď zavalena povinnostmi. Doufám, že se k tomu dostanu později. Každopádně pokud pročítáš toto forum, tak myslím, že odpovědi tam najdeš, protože všichni ty iluze o kouření máme velice podobné a ten základní princip je celkem jednoduchý.

Moc gratuluji k poslední cigaretě! Upozorňuji, že třetí den bývá nikotinový parazit nejotravnější a může častěji nabádat ke kouření, ale nemělo by to být nic nezvladatelného, pokud pojedeš podle pokynů tady na fóru.

Tak pak dej vědět, jak to probíhá. Držím všechny palce Smile
26. 03. 2018 20:45
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Terezka Offline
Diskutující
**

Příspěvek: #6
Ahoj Terezko. Tak muj pokus o nekoureni nedopadl,nevydrzela jsem ani par hodin,ale jdu do toho znovu. Doufam,ze ted vydrzim a ze parazit u me uz nebude mit sanci.
6. 05. 2018 12:57
Administrator

Příspěvek: #7
Ahoj Terezko, to se nedá nic dělat, ale každý pokus nás posouvá dále Smile Doporučila bych si dát chvíli pauzu a sbírat informace tady na fóru nebo i jinde a jít do toho, až si trochu odpočineš. Každopádně držím palce!
7. 05. 2018 16:48
Odpovědět 

Skok na fórum:

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)
KontaktyExkuřáci.czNahoruNa obsahOdlehčený (archivační) módRSS