Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2018-02-10 Praha (Kaufland/veřejnost)
Autor Zpráva
Tereza Vandrovcová Offline
Administrator

Připojen(a): May 12
Příspěvek: #1
2018-02-10 Praha (Kaufland/veřejnost)
Ahoj všem účastníkům druhého únorového semináře.

Jak se máte a jak prožíváte odvykací období?
Prosím, pište čas od času sem nebo do naší facebookové skupiny, jak to probíhá.
Nebojte se i postěžovat nebo se na cokoli zeptat.

Pokud byste se nechtěli nějak moc rozepisovat, stačí když napíšete třeba kouřím/nekouřím.

Díky moc předem, těšíme se na vaše odpovědi a držíme palce!

Tereza a Jirka

[Obrázky: 180210-tabule.jpg]

[Obrázky: 180210-absolventi.jpg]
13. 02. 2018 13:01
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Jakub Hebron Offline
Absolvent

Připojen(a): February 18
Příspěvek: #2
RE: 2018-02-10 Praha (Kaufland/veřejnost)
Nekourim, prirucku jsem zatim necetl.
13. 02. 2018 16:35
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Administrator

Příspěvek: #3
Díky moc za zprávu Jakube! Příručku určitě doporučuji zapojit - chápu, že to může být otrava, věnovat tomu ten čas, ale je to spolehlivá prevence do budoucna, aby to už člověk nemusel nikdy řešit. A to se vyplatí :-)
Držím palce do dalších dní a budu se těšit na další vzkazy!
13. 02. 2018 19:44
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Administrator

Příspěvek: #4
Přeposílám vzkaz od Terky z facebooku:
[Obrázky: 180210-fb.jpg]
13. 02. 2018 22:49
Jindra Cimová Offline
Absolvent

Připojen(a): February 18
Příspěvek: #5
Ahoj všem,
nekouřím, zatím ani nepociťuji žádné velké nutkání, s tím otravou si povídám, občas i nahlas - teda spíš potichu, nechci vyděsit okolí!. Příručku si čtu, snažím se i přes den, ale večer v posteli zatím dodržuji. Dnes jsem za celý den neměla chvilku času ani na pauzu - natož kuřáckou - a na cigaretu jsem ani nepomyslela. Ale když jsem v půl páté konečně dosedla, zcela bezděčně jsem sáhla na místo, kde jsem cigarety mívala, chvilku jsem tápala a teprve pak si uvědomila, že nekouřím. Musím se přiznat, že mi to bylo tak trochu i líto - jedna cigaretka na závěr dne... Ale promluvili jsme si a hajzlík odešel rychle a bezbolestně :-) Je mi fajn.
Zdraví Jindra
13. 02. 2018 23:18
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Administrator

Příspěvek: #6
Ahoj Jindro,
díky moc za vzkaz. Podle popisu to vypadá, že to probíhá tak, jak má. Jenom bych si zkusila prosadit exkuřácké pauzy, i když člověk nemá moc času, protože dokud byl člověk kuřák, tak si alespoň rychlou pauzičku obvykle udělal. Parazit toho pak může snadno zneužít a tvrdit, že bez cigaret si neodpočineš, což pak může souviset i s lítostí. Občasné postesknutí je v pořádku, ale je důležité u toho nezůstat - říct si třeba "je to tak, cítím nostalgii, pamatuji si, že mi cigareta v téhe chvíli pomáhala, ale zároveň už teď vím, že ve skutečnosti mi jen tišila absťák, který ale velmi brzy zmizí úplně." Takovým způsobem by se lítost měla postupně měnit v radost, že člověk už nemusí a že za chvíli bude parazit úplně vyhladovělý a bezmocný... Každopádně píšeš, že po rozhovoru tě parazit nechal na pokoji, takže nezbývá než říct, jen tak dál :-)
14. 02. 2018 10:55
Odpovědět 

Skok na fórum:

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)
KontaktyExkuřáci.czNahoruNa obsahOdlehčený (archivační) módRSS