Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 1 Hlasů - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12-12-01
Autor Zpráva
Iveta Harcarikova Offline
Absolvent

Připojen(a): December 12
Příspěvek: #46
RE: 12-12-01
No tak to me fakt nedes, Terezo, protoze to bych uz nedala, opakovat vsechno od zacatku :o
Nekourim, na cigara nemyslim, ale neopijim se haha. Tohle byla dost vyjimka i bez ohledu na cigara, mela jsem pocit, ze uz mam svy vypito Smile no nic, nevratim se k tomu, doted mi syn obcas jeste povi, jak je moc rad, ze uz maminka nekouri Smile a to je od zacatku muj hnaci motor Wink) takze ja jsem presvedcena, ze uz se na seminari neuvidime Smile
A co ostatni, jak jsou na tom ????
19. 01. 2013 22:52
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Tereza Vandrovcová Offline
Administrator

Připojen(a): May 12
Příspěvek: #47
Jestli to vidíš takhle rozhodně, tak to je potom něco jiného. Jde hlavně o to, jak o tom člověk sám smýšlí a jakou moc nikotinovému parazitovi dá. Tak ať je ti syn dál tím silným motorem a ať se daří Smile

A také jsem zvědavá, jak jsou na tom ostatní.
19. 01. 2013 23:47
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Martin Geleneky Offline
Absolvent

Příspěvek: #48
Ahoj lidi, doufam, ze se drzite! Ja nic noveho, jsem normalne zpatky kurak jak jsem byval. Co uz no. Terezo, Martino ja bych urcite prisel znovu a rad, abych si treba dovysvetlil nejaky iluze, ktery pravdepodobne jsem nevyresil uplne a opet se nastartoval na drahu nekuraka. Jen nevim kdy, asi ne nejaky nejblizsi termin, protoze to musi nejak ve mne zase uzrat to rozhodnuti, ze ted uz s tim skoncuju, ne jako ze jdu na druhej pokus. Musim si to ujasnit, opravdu mam pocit, ze jsem podcenil tu citovou stranku, jakoze mi nejak nedoslo, ze to byla opravdu kamoska a bral jsem to, ze se jen neuvidime, ale ne ze se neuvidime uz nikdy! Ted to musim identifikovat proc by mi tak vlastne chybela, a ja se pak ozvu.
Drzte se vsichni!
22. 01. 2013 14:22
Tereza Vránová Offline
Absolvent

Příspěvek: #49
Ahoj všihni :-)

Tak dnes to jsou presne 4 mesice bez cigaret-aspon tedy u me tomu tak je! Díky Bohu :-) vlastne velké DÍKY bych nejprve chtěla předat svému priteli co me dovedl na tuto cestu, že je opravdu mozne prestat kourit, ac jsem tomu-sobe nikdy neverila ze to dokazu ja?!!!! Hned 2 a to nejvetsi DIKY bych chtela predat Marte s Terou, ze delaji dobrou vec, vlastne lidem prodluzuji zivoty a to vse s optimismem, neskutecnou energii a taky bez belosti a trapeni,bez nich bych to zrejme nedokazala :-) HOLKY DIKY!a to 3 DIKY panu Krausovi, protoze bez jeho poradu bych se o holkach taky nedozvedela! jsem tak strasne rada, ze nekourim, citim se jakobych se znovu narodila :-)))
No, ale taky abych nebyla tak prehnane optimisticka tak musim dodat, ze to lehke nebylo...byly chvile, kdy jsem opravdu brecela, hadala se s pritelem, byla jsem nastvana na cely svet, ale nekde vzadu jsem citila ze odmena bude sladka-a nemylila jsem se!!!!
Prihlasila jsem se sestrou na kurz i moji mamcu-absolventka leden 2013, takze hodne spolu konzultujeme stavy, rozhovory s parazitem,musim rict ze je to super, si popovidat s nekym kdo presne vi co prozivate, proto radim vsem, kdo to proziva hur, at si aspon napise na forum, mne to hrozne pomahalo a bavit se o tom s nekym, kdo vi o cem je rec...sirim osvetu a rozdavam odkazy na stranky exkuraku:-) strasne me to bavi, o to vic kdyz jsem sama dukazem ze to opravdu jde(moje mamka take skoro 3 mesice nekouri a ted dalsi dva kamaradi 10dni) tak jim drzim palce a vsem ostatnim taky,tak zatnete zuby, DO BRNA SE MUZE DOSTAT KAZDY, STACI JEN CHTIT, ani strach a ani kdokoliv bez vule tomu zabranit nemuze!!!Tak doufam, ze jste na tom vsichni taky obdobne?! tak piste, zajima me jak jste to prozivali a nebo jeste prozivate vy? :-)
1. 04. 2013 22:10
Administrator

Příspěvek: #50
Ahoj Terezo, díky moc za takový skvělý a pozbudivý dopis. Jsem moc ráda, že se ti už daří dobře a že dokonce takhle inspiruješ další a další lidi. Moc gratuluji Smile
2. 04. 2013 0:11
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Iveta Harcarikova Offline
Absolvent

Příspěvek: #51
Ahoj všem,

více než po roce jsem zabloudila na forum a dokonce jsem si vzpomnela i na heslo Smile Moc vsechny zdravím a přeji vše nejlepší v novém roce. Uplynoulo více jak 13 měsíců od našeho kurzu a k cigaretám jsem se vrátila v červnu. Už ani nevím, co mě k tomu vedlo. Norbert taky nevydržel.
Všem přejeme, aby byli silnější než my Smile
13. 01. 2014 10:55
Administrator

Příspěvek: #52
Ahoj Iveto, díky moc za vzkaz. To mě mrzí, že jsme vám nedokázali pomoci. Je jenom trochu škoda, že si nepamatuješ, jak a proč k tomu došlo, protože to je cenná informace pro další pokusy s přestáváním, kdy se doporučuje se zaměřit na ten důvod. Někdy stačí si vyřešit jedinou zastrčenou racionalizaci o cigaretách a pak už má od nich člověk nadobro pokoj. Nemělo by to být o síle a vůli, ale o tom, že si to člověk zpracuje.
V každém případě moc děkuju, že jsi napsala a pokud bys někdy měla chuť to někdy v budoucnu s námi zkusit znova, tak tě rádi uvidíme.
13. 01. 2014 14:04
Darius Germala Offline
Absolvent

Příspěvek: #53
Zdravim vsechny. Pro poradek zprava - nekourim jiz 6 let a 1 mesic Wink
31. 12. 2018 19:25
Administrator

Příspěvek: #54
To je nádhera, díky moc za zprávu. To je tak hrozně potěšující si to přečíst <3 Gratuluju moc!
2. 01. 2019 23:55
Odpovědět 

Skok na fórum:

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)
KontaktyExkuřáci.czNahoruNa obsahOdlehčený (archivační) módRSS