Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 1 Hlasů - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
posledni cigareta
Autor Zpráva
Anežka Sýkorová Offline
Návštěvník
*

Připojen(a): May 12
Příspěvek: #1
posledni cigareta
Ahoj,
Kouřila jsem přes 15 let, během čehož jsem dokázala přestat jen v době těhotenství a to navíc ne 100% Sad svoji poslední cigaretu jsem típla 7. listopadu 2010 a dodneška si tu hnusnou chuť pamatuju Smile Bylo to na semináři šťastný nekuřák (ještě než se změnilo jméno na exkuřáky) To prostředí ostatních přestávajících kuřáků bylo hrozně pozitivní a motivující Smile
Jde jen o to, najít tu chuť se sebou něco udělat, pak už to jde samo. Neměla jsem ani absťáky, ani jsem nepřibrala na váze, prostě paráda. Všem držím palce!!!
Holkám velký dík a hodně zdaru! Smile
17. 05. 2012 19:19
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Odpovědět s citací příspěvku
Herika Offline
Diskutující
**

Připojen(a): January 17
Příspěvek: #2
RE: posledni cigareta
Asi taky navštívím nějaký seminář, tohle přesně mi chybí, najít odhodlání a přestat.. Přestoupila jsem alespoň na jinou alternativu e.cigarety, ale těším se, až to zvládnu bez ničeho.
27. 01. 2017 11:03
Jimbeam Offline
Diskutující
**

Připojen(a): January 17
Příspěvek: #3
Já jsem při svém odvykání vsadil na nikotinovou náplast…
7. 02. 2017 19:38
Irena Kolmanová Offline
Diskutující
**

Připojen(a): February 17
Příspěvek: #4
Já jsem poslední cigaretu típla 12.7.2016. Byla to taková vyhecovaná sázka, která mě nakopla. Na život bez cigarety jsem se nedala, ale přešla jsem alespoň na zdravější variantu na elektronickou cigaretu. V podstatě jsem si jí vykňourala u přítele, který mi nechtěl povolit ani tu, ale furt lepší, než se vrátit do starých kolejí. Jako taková berlička na začátek se hodila, teď už jí vytáhnu fakt příležitostně.Smile
17. 02. 2017 9:53
Leoš Novotný Offline
Návštěvník
*

Připojen(a): December 16
Příspěvek: #5
Jak dlouho ti to trvalo pomocí těch náplastí?
23. 02. 2017 16:22
Delisia2 Offline
Diskutující
**

Připojen(a): March 17
Příspěvek: #6
Já jsem zkoušela přestat kouřit už několikrát, takové to dám si předsevzetí na nový rok, že přestanu a vydržela jsem to asi 14 dnů a zase, nejhorší pro mě bylo jít mezi kuřáky a jít si sednout s holkami na víno aniž bych si nezapálila? to byl docela boj :/ Já si myslím, že mám zvyk v tom něco mít v té ruce a potahovat, samotný abstaky jsem nikdy moc nepocitovala. Po prázdninách jsem začala s přítelem chodit cvičit a teda dávalo mi to zabrat, jen běžící pás jsem skoro nevydýchávala, přítel je teda kuřák ale je na e-cigaretě ale má s nulovým obsahem nikotinu a nějak mi nepřišlo jiné to elektrické když jsem si od něj brala no a k vánocum jsem jí dostala taky ? mám stejnou jako on od vapour2 přítel má černou takovou jako hadí kůže to vypadá ? a mě ježíšek přinesl hezkou stříbrnou. Jsem za to ráda, hlavně můj pocit je lepší. Kouřím jí teď fakt příležitostně právě když jdeme třeba na to víno a tak, ale mám už uplně tu slaboučkou a věřím si, že brzo zvládnu přestat uplně ?
7. 04. 2017 9:13
AlaHuge Offline
Diskutující
**

Připojen(a): April 17
Příspěvek: #7
A myslíš si, že za to může ta elektronická cigareta? Já se snažím už delší dobu přestat a pořád se k tomu vracím, určitě v tom hraje i psychika roli ne? jak si to nastavíš...A od té doby co ji teda máš sis nezapálila normální cigaretu a jsi jen na te elektro jo?
10. 04. 2017 8:49
Delisia2 Offline
Diskutující
**

Připojen(a): March 17
Příspěvek: #8
Hele určitě je to i tom jak si to ty sama nastavíš v hlavě, co je pro tebe důležité a jít za tím Smile Já jak jsem psala jsem jí dostala k vánocům a opravdu jsem si 4 měsíce nezapálila normální cigaretu. Začínala jsem teda s příchutěmi tabáku a hlavně se silnějším nikotinem, ale ted už to krásně zmenšuji a kupodivu mě to opravdu tu cigaretu nahrazuje a ani mě nějak nenapadne si zapálit normální Smile
10. 04. 2017 9:47
Odpovědět 

Skok na fórum:

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)
KontaktyExkuřáci.czNahoruNa obsahOdlehčený (archivační) módRSS